Metro Marek Łukasik
ul. Nadrzeczna 105, Lgota-Nadwarcie

42-350 Koziegłowy
tel: 606 319 874

Producent blatów produkcyjnych

Blaty (palety) produkcyjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdej linii do wyrobu fabrykatów betonowych metodą wibroprasowania. Od jakości wykonania blatu produkcyjnego zależą właściwości mieszanki betonowej, i w efekcie – jakość końcowego produktu. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego blaty produkcyjne, które oferujemy, posiadają takie parametry, które zapewniają wysoką efektywność w cyklu produkcyjnym.

producent blat produkcyjnych

Nowoczesne blaty produkcyjne – producent, który spełni Twoje oczekiwania

Działalność naszej firmy jest skoncentrowana na produkcji i dystrybucji nowoczesnych, wysokowydajnych palet produkcyjnych, na powierzchni których odbywa się proces zagęszczania i formowania mieszanki betonowej, z której następnie powstają pożądane elementy, takie jak kostka brukowa i inne drobnowymiarowe prefabrykaty.

Za wysoką wytrzymałość betonowych wyrobów odpowiada technologia wibroprasowania, która jest połączeniem dwóch technik: wibrowania i prasowania. Ruchy wibracyjne oraz przyłożenie odpowiedniego obciążenia powoduje zmniejszenie ilości powietrza w mieszance betonowej, dzięki czemu beton uzyskuje wysoką szczelność. Cały proces odbywa się na stole wibracyjnym, będącym jednym z elementów maszyny wibroprasowej (wibroprasy), na którym umieszczane są blaty produkcyjne.

Poznaj jakość naszych palet produkcyjnych

W procesie projektowania naszych palet kierujemy się dbałością o to, aby blaty produkcyjne jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Swoje rozwiązania technologiczne opieramy na doświadczeniu własnym oraz całej branży, zajmującej się wytwarzaniem maszyn oraz akcesoriów do formowania prefabrykatów betonowych.

producent blat produkcyjnych do wibropras

Jako producent blatów produkcyjnych, który swoją działalność opiera przede wszystkim na realizacji indywidualnych potrzeb każdego z Klientów, jesteśmy elastyczni i potrafimy z łatwością sprostać wymogom każdego zamówienia, niezależnie od jego skali i specyfikacji technicznej zamawianych blatów.

Nasze palety produkcyjne cechuje:

  • wysoka sztywność uderzeniowa – im większa sztywność blatu, tym lepsze parametry gęstości objętościowej betonu i odporności na ściskanie gotowego wyrobu (kostki brukowej),
  • bardzo dobra charakterystyka wibracyjna – zdolność tłumienia drgań, spowodowanych przyłożeniem obciążenia zagęszczającego mieszankę za pomocą stempla
  • staranna impregnacja – ułatwiająca utrzymanie palet w czystości i przedłużająca ich żywotność,
  • gładka, jednolita powierzchnia – zapobiegająca odkształceniu wyrobów.

Dzięki blatom produkcyjnym stworzonym przez naszą firmę usprawnisz działanie swojej linii produkcyjnej, zwiększając jej wydajność oraz podnosząc jakość swoich wyrobów. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i złóż swoje zamówienie na wysokiej jakości blaty, dostosowane specjalnie do wymogów Twojej produkcji.

TOP